در حال بارگذاری محتوا ...

مشاوره جنسی تلفنی خانم

مشاوره جنسی تلفنی خانم

مشاوره جنسی تلفنی خانم که مشاوره مشکلات زناشویی و مشاور جنسی تلفنی رایگان توسط خانم انجام می شود.

بیایید با آن روبرو شویم: در مقایسه با همجنسگرایان و لزبین ها ، افراد مستقیم وقتی به مسائل و مشکلات روابط و ازدواج می رسند ، راحت هستند.

آنها به مدرسه می روند ، کار پیدا می کنند ، عاشق می شوند ، ازدواج می کنند ، بچه دار می شوند ، آنها را به دانشگاه می فرستند ، در بوکا راتون بازنشسته می شوند و روز را تمام می کنند.

این جاده بسیار پر رفت و آمد است و توسط نسل های زوج “سنتی” که استانداردهای فرهنگی را تعیین کرده اند ساخته شده است.

حتی قانون طلاق و جزئیات حل یک رابطه توسط سیستم حقوقی هر ایالت به تفصیل بیان شده است.

از منظر احساسی و بین فردی ، بودن در یک رابطه عاشقانه طولانی مدت ، برای هر زوجی ، صرف نظر از ترکیب جنسیتی ، چالش ها و پاداش هایی دارد.

مشاوره جنسی تلفنی خانم رایگان

با این حال ، به دلیل فقدان چارچوب اجتماعی و قانونی ، حفظ رابطه سالم و طولانی مدت می تواند برای مردان و زنان دگرباش جنسی چالش برانگیزتر باشد.

ساختار روابط دگرباشان جنسی اغلب بر اساس مدل سنتی دگرجنس گرایی ساخته می شود و فضای کمی برای تغییرات از این “ایده آل” وجود دارد.

مشاوره جنسی تلفنی خانم

برای برخی از زوج ها ، برقراری رابطه به این شکل ممکن است مانند تلاش برای قرار دادن یک میخ گرد در یک سوراخ مربع به نظر برسد.

ایده ازدواج ، مشاوره تلفنی رایگان حل و فصل ، تشکیل خانواده با هم و بازنشستگی با درختان نخل در راه دور لزوماً مسیر مناسبی برای همه زوج های دگرباش جنسی نیست.

به عنوان مردان و زنان همجنسگرا ، هنگام ایجاد روابط خود با پیچیدگی های زیادی روبرو می شویم. برخی فشار می آورند تا به مفاهیم سنتی دگرجنس گرا در مورد ظاهر یک رابطه عاشقانه پایبند باشند.

مشاوره جنسی تلفنی خانم آنلاین

دیگران آزادی و شادی زیادی را در این می یابند که می توانند روابط خود را کاملاً از ابتدا ایجاد کنند.

برخی دیگر همان آزادی را قاطع می دانند و برای یافتن حد وسط بین قوانین سختگیرانه سنت و چالش امکانات نامتناهی تلاش می کنند.

مسائلی مانند چارچوب مالی ، پویایی جنسی ، همزیستی و بسیاری از س دیگر باید با راهنمایی یا سابقه کمی مورد بررسی قرار گیرد.

بسیاری از زوج های دگرباش جنسی در برخی از اساسی ترین جنبه های تعریف روابط خود با چالش روبرو می شوند.

به عنوان مثال ، خرید یا ساختن خانه با هم می تواند ناخوشایندی را در فرایند درخواست ایجاد کند ، به طوری که یکی از شرکا باید شخصی باشد که در برنامه نامیده می شود و دیگری به عنوان ثانویه یا اضافی کنار گذاشته می شود.

مشاور مشکلات زناشویی

بسیاری از شرایط دیگر ، از جمله حقوق والدین ، ​​پوشش بهداشتی و حقوق ارث ، وجود دارد که احتمال پیچیدگی های ناراحت کننده و آزاردهنده را دارد.

برای غلبه بر این چالش ها ، زوج ها و خانواده های دگرباش جنسی باید خلاق بوده و مایل باشند در خارج از چارچوب بیندیشند تا مدل رابطه خود را بسازند.

ایجاد یک پایه مستحکم در اوایل ایجاد ارتباط باز و توسعه سالم در مسیر تحقق رویاها و اهداف زوجین مهم است.

این راه های ساده برای تقویت رابطه برای همه صادق است ، نه فقط برای همجنسگرایان و لزبین ها ، اما به دلیل چالش های ذاتی که با آن روبرو هستند ، می توانند در روابط دگرباشان جنسی اهمیت بیشتری پیدا کنند.

هنگام ایجاد پایه و اساس یک رابطه قوی ، نه تنها حفظ هویت زوج به عنوان یک واحد ، بلکه افراد درگیر نیز ضروری است.

مشاور سکستراپیست کودک

برای زوج های دگرباش جنسی مهم است که اولین ملاقات خود را به خاطر بسپارند و از ویژگی هایی که هرکدام در دیگری تحسین و جذب می کند آگاه باشند.

اطمینان از اینکه این ویژگیها را در دیگری پرورش می دهید ، در حالی که رشد و پرورش فردی خود را تقویت می کنید ، به اطمینان از برقراری تعادل و احترام در رابطه کمک می کند.

به یاد داشته باشید که به عنوان شریک ، آنها همچنین باید دوست باشند.

کارهای کوچک مانند انجام کارهای کوچک برای یکدیگر یا سازماندهی تجربیات کوچک که باعث به اشتراک گذاری و خوشبختی می شود ، یکی از راه های ایجاد اعتماد و محبت است.

بسیاری از قوی ترین و طولانی ترین روابط بین افرادی است که حتی اگر زوج نبودند با هم دوست می شدند.


بیاموزید که فرضیات را فرض نکنید یا مسلم نگیرید. بسیاری از افراد در دام این فرض قرار می گیرند که فرد دیگری کیست و چگونه در شرایط خاص واکنش نشان می دهد.

مشاور روانشناسی جنسی آقا

ارتباط مکرر و صادقانه کلید خروج از این دام است. این می تواند برای هر رابطه ای گوش فرا دهد و از یکدیگر یاد بگیرد.

با حضور کافی یکدیگر را غافلگیر کنید تا اجازه ندهید مفروضات باعث ایجاد ملال و کسالت در یک رابطه رو به رشد شوند.
هر شریک باید توانایی پرسیدن آنچه را که نیاز دارد ، بیاموزد.

این امر با عدم پیش فرض در رابطه آمیخته است ، به این معنا که زوجین ممکن است انتظار داشته باشند که طرف مقابل ذهن خوان شود و به طور خودکار نیازهای ناگفته را برآورده کند.

هنگامی که این نیازهای ناگفته برآورده نشوند ، می توان رنجش را در رابطه ایجاد کرد.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

دسته بندی مطالب …

کانسپت قالبی بی نظیر، زیبا و مدرن برای ساخت هر آنچه مد نظر دارید. پوسته ای ساخته شده با بروزترین متد برای خلق نسل جدید قالب ها.

آیکون های اجتماعی