در حال بارگذاری محتوا ...

مشاوره حل مشکلات خانوادگی

مشاوره حل مشکلات خانوادگی

مشاوره حل مشکلات خانوادگی رابطه بین عاشقان یکی از عمیق ترین روابط روی کره زمین است. و برای بسیاری، تقویت این پیوندها می تواند به زندگی آنها معنا و هدف بدهد.

به گفته همسر، بر اساس پذیرش همسر، زندگی بر اساس ارزش های خود، می توانید دلبستگی به شفقت، اعتماد، تفاهم، دوستی ایجاد کنید.

بسیاری از اوقات ما بدون خودآگاهی، آگاهی از رفتار خود زندگی می کنیم و در نتیجه منجر به دلبستگی، اشتیاق، ترس، انتظارات می شود که منجر به کاهش صمیمیت و حتی درد بیشتر می شود. اما اگر از آنها آگاه باشیم.

می توانیم رفتارهایی را انتخاب کنیم که نشان دهنده عشق واقعی باشد. و باید گفت که روابط پر از درگیری و اختلاف است، اما با پذیرفتن صریح آنها می توانیم صمیمیت واقعی ایجاد کنیم.

وقتی از زندگی مشترک صحبت می کنیم، در مورد دوست داشتن و دوست داشته شدن صحبت می کنیم. این برای برخی آسان‌تر است، دلیل این تفاوت این است که برخی از ما در خانواده‌هایی بزرگ شده‌ایم که عاشق هستند.

و حس تعلق و دوست داشته شدن را خوب می‌دانیم، اما برخی از ما خط عشق را می‌دانیم. آنها همدیگر را ندیده اند، بنابراین برای آنها سخت است، واقعاً غیرممکن است که عاشق شوند.

چرا در روابط خود دچار مشکل می شویم و شریک زندگی خود را ترک می کنیم؟

مطالعات خوب مشاوره روانشناختی نشان می‌دهد که زوج‌ها زمانی دچار مشکل می‌شوند که از احساس کردن، ابراز افکار یا انجام کارهایی که برایشان مناسب نیست می‌ترسند. هر کدام از این مشکلات به خودی خود می تواند یک رابطه را دشوارتر کند.

اجتناب از تجربه زمانی اتفاق می‌افتد که احساس می‌کنیم آن را دوست نداریم یا فکر می‌کنیم که ما را آزار می‌دهد، و کارهایی برای حذف آن افکار و احساسات انجام می‌دهیم. تصور کنید در حال انجام کاری هستید و ناگهان احساس اضطراب می کنید.

مشاوره حل مشکلات خانوادگی تلفنی

اضطراب ناخوشایند است زیرا ضربان قلب شما تندتر می شود، عرق می کنید، و تنفس نامنظم می شود.

و بهتر است از احساس ناراحتی دست بردارید و به آن فکر کنید. برای انجام این کار، می توانید وضعیت را دست نخورده رها کنید، کشف کنید که در بسیاری موارد دیگر کار می کند.

احساسات زیادی وجود دارند که می خواهید از آنها دوری کنید.

مانند ترس، غم، درد و غیره، مانند افکار شکست یا تحقیر. اما در زندگی، ما همیشه با موقعیت هایی روبرو هستیم که در آن احساسات منفی را احساس می کنیم. و همیشه در اطراف خود می شنویم که وقتی خوشحال هستیم زندگی ایده آل است.

اما این درست نیست. روابط خوب هیچ ربطی به روابط شاد ندارد. و هدف این است که تمام احساسات انسانی را در درون رابطه احساس کنید، رابطه حتی در چنین شرایطی کار می کند.

چرا ما فقط احساس مثبت نمی کنیم؟

اول از همه) زمان برنمی گردد

زمان می گذرد، و هر چیزی که من احساس کردم و احساس کردم همان بود. و ما نمی توانیم به عقب برگردیم و آن را تغییر دهیم. و پاک کردن خاطرات غیرممکن است.

اما باید بدانید که آنچه در انتظار شماست در انتظار شماست.

دوم، هر تلاشی برای تخریب ذهن، آن فکر را به ذهن می آورد.

شما می توانید زمان زیادی را صرف کنید، اما بیشتر از آن افکار در شما وجود خواهد داشت، و بهتر است گاهی اوقات افکاری به ذهن شما خطور کند که دوست ندارید، اما بهتر است آنها را بپذیرید.

مشاوره حل مشکلات خانوادگی رایگان

سوم) سعی کنید از افکار و احساسات خلاص شوید

به گفته مشاوران دفتر مشاوره، فرد در تلاش برای رهایی از تجربه منفی درونی، به جنگی طولانی با خود کشیده می شود.

و هر کاری که برای دوری از آن انجام دهید بیشتر خواهد بود، و هر چه انرژی بیشتری برای نابود کردن آن صرف کنید، انرژی بیشتری به آن می دهید، باید آن را بپذیرید.

چهارم) احساس درد در افراد

مردم از احساس اضطراب، ترس، غم و اندوه رنج می برند، این بخشی طبیعی از تجربه ما است. گاهی اوقات این احساسات بسیار ارزشمند هستند. آنها به ما می گویند که چیزی اشتباه است یا چیزی را از دست داده ایم.

و به ما می گویند چه چیزی برای ما ارزشمند است. و نباید با آنها مانند غریبه ها رفتار کرد.

بهترین کاری که می توانید برای داشتن یک رابطه خوب انجام دهید این است که به جز اضطراب یا سایر احساسات منفی، در مورد رابطه خود ساده صحبت کنید.

مشکلات خود را با احترام، درک متقابل شناسایی کنید، آنها را بپذیرید، در حل آنها همکاری کنید، برای کسب اطلاعات بیشتر بهتر است با پزشک خانواده مشورت کنید.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

دسته بندی مطالب …

کانسپت قالبی بی نظیر، زیبا و مدرن برای ساخت هر آنچه مد نظر دارید. پوسته ای ساخته شده با بروزترین متد برای خلق نسل جدید قالب ها.

آیکون های اجتماعی