در حال بارگذاری محتوا ...

شماره مشاور روانشناسی تلفنی

شماره مشاور روانشناسی تلفنی

شماره مشاور روانشناسی تلفنی رایگان که ما به شما بهترین روانشناس خانواده و روانشناس شخصیت فردی که مشاوره آنلاین و تلفنی ارایه می دهد.

علاوه بر تأثیر شخصی آن ، پایان سال نیز پایان دهه اول قرن 21 است. احساس می کنم سریع اتفاق افتاد. اما من می دانم که یک سال از نظر گذر زمان واقعی در واقع همان سال دیگر است.

درک انسان از میزان و سرعت گذر زمان با افزایش سن ، با تکامل متنوع شرایط و احساس رضایت و رضایت ما تغییر می کند.

شخصاً ، سال پر از تغییراتی بوده است که باعث تحقق ، درک و رضایت بیشتر شده است. من تغییراتی در روابط ، کار و ارتباطات معنوی خود تجربه کرده ام.

شماره مشاور روانشناسی تلفنی

برخلاف سالهای دیگر زندگی من ، این سال خاص با خسارت زیادی روبرو نشده است. برای همه اینها ، من واقعاً سپاسگزارم.

شماره مشاور روانشناسی تلفنی رایگان

دهه داستان متفاوتی است. دهه اول قرن بیست و یکم ، که به آن “مشق شب” نیز گفته می شود ، با ضررهای عظیم ، مشکلات شغلی و برخی عدم قطعیت ها در مورد آنچه جهان از من انتظار دارد ، همراه بوده است. ه

ر دو والدین من پس از بیماریهای طولانی وارد زندگی پس از مرگ شدند.

دو پدرخوانده من با فاصله دو هفته از دنیا رفتند. من شاهد مرگ خشونت آمیز اولین توله سگم بودم. اختلالات عمده ای در امور مالی و زندگی شخصی من ایجاد شد.

شماره مشاور روانشناسی تلفنی

دوستان جدیدی پیدا کردم و دیگران را از دست دادم یا رها کردم.

تا نیمه دوم دهه نتوانستم این ضررها را بپذیرم و شروع به فهمیدن مسائل کنم. پاسخها همیشه وجود داشت. فقط باید آنها را پیدا می کردم. من یک توله سگ جدید دارم که اکنون تقریباً چهار ساله است.

من روش خود را در مورد درمان به وضوح فرموله کردم و توانستم وب سایت خود را ایجاد کنم.

من کارهای زیادی برای یافتن اجدادم و پذیرش سابقه خانوادگی شخصی خود انجام دادم (هر دو روند در حال انجام است).

شماره مشاور روانشناسی تلفنی آنلاین

مهمتر از همه ، من به طور کامل با مسیرهای مذهبی و معنوی خود ، یعنی مشارکتم در کشیش یوروبا ، درگیر شدم.

من رابطه خود را با راهنمایان روحی خود (اوریشا و اگنون ، به قول خودشان) عمیق تر کردم و آموختم که به گونه ای با آنها ارتباط برقرار کنم که به من افتخار کرده و در خدمت من باشد.

من مسئولیت معنوی مورد انتظار خود را پذیرفتم و به افتخار انتخاب شدم.

وقتی در مورد نقاط عطف جهانی دهه گذشته تأمل می کنم ، برخی من را می خندانند ، برخی من را ناراحت می کنند ، و برخی دیگر مرا متعجب می کنند.

من به طور خاص به وحشت تقریباً در مورد فکر می کنم ، چیزی که باعث خنده من در آینده می شود ، و همچنین 11 سپتامبر ، که هنوز غم و اندوه من را پر می کند ، و انتخاب باراک اوباما برای ریاست جمهوری که باعث ترس من می شود با شادی بزرگ.

جنگهایی که ما به عنوان یک کشور درگیر آن هستیم مرا عصبانی می کند و بیکاری و فقر قابل توجهی ناراحتی بزرگی برای من ایجاد می کند.

بهترین مرکز مشاوره روانشناسی

من به تازگی شروع به کار با یک مشتری نوجوان افسرده کرده ام. به نوجوانی که هر روز را صرف فکر کردن به خودکشی می کند ، چه می گویید؟

تنها چیزی که می توانستم تضمین کنم این بود که اگر او تصمیم به زندگی در ده ، بیست یا سی سال آینده بگیرد ، آن لحظه را به خاطر می آورد که به پایان زندگی خود فکر می کرد.

هرگونه پشیمانی تحت الشعاع قرار می گیرد که این کار را نکرده اید و به این خاطر که از آن به بعد چقدر به تجربیات زندگی خود ارزش خواهید داد.

چیزی که به من کمک می کند زندگی خود را با همه فراز و نشیب ها و دستاوردها و ضررهایش مرور کنم ، سپاسگزار بودن برای همه چیز است.

دوست نداشتم چیزی را از دست بدهم. بنابراین از همه خوانندگان من در سال گذشته تشکر می کنم که ستون من را دنبال کردید و تشکر ویژه ای از کسانی که افکار خود را به اشتراک گذاشتند.

من آرزو می کنم که سال شما پر از آرامش و قدردانی باشد. شما را در سال جدید ملاقات می کنیم – انشاءالله.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

دسته بندی مطالب …

اخرین دیدگاه ها …

    کانسپت قالبی بی نظیر، زیبا و مدرن برای ساخت هر آنچه مد نظر دارید. پوسته ای ساخته شده با بروزترین متد برای خلق نسل جدید قالب ها.

    آیکون های اجتماعی