در حال بارگذاری محتوا ...

شماره مشاوره کودک تلفنی

شماره مشاوره کودک تلفنی

شماره مشاوره کودک تلفنی رایگان در بهترین مرکز مشاوره روانشناسی کودک آنلاین رایگان که برای دریافت مشاوره از طریق تلفن ثابت با ما تماس حاصل فرمایید.

افرادی که در ازدواج یا روابط طولانی مدت بوده اند یکدیگر را به خوبی می شناسند. آنها اغلب می توانند پیش بینی کنند که طرف مقابل چه می گوید ، انجام می دهد .

فکر می کند یا می خواهد ، شما این ایده را دریافت می کنید.

در روابط عاشقانه ، زوجین گاهی اوقات می توانند به یکدیگر وابسته باشند تا بدون نیاز به گفتن یا توضیح در مورد آنچه که دیگران می خواهند بفهمند ، و گاهی اوقات می توانند و انجام می دهند.

این می تواند به آنها کمک کند احساس کنند دوست دارند ، شناخته شده و مورد قدردانی قرار می گیرند. “شناخت” شخص دیگر از طریق یک فیلتر مثبت تجربه می شود.

بهترین شماره مشاوره کودک تلفنی رایگان

در طلاق ، این احساس آگاهی می تواند شما را به دردسر بیندازد. در زمانی که احساسات افزایش می یابد و احساسات و خشم به آسانی در دسترس است ، توانایی اعتماد به احساس شما نسبت به طرف مقابل به خطر می افتد.

فیلتر منفی ، توجه یا به خاطر سپردن ویژگی های خوب طرف مقابل را دشوار می کند.

ممکن است در موقعیتی قرار بگیرید که احساس می کنید تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که از خود محافظت کنید و ببینید که او چه کاری انجام می دهد که ممکن است اشتباه یا سرزنش کننده باشد.

چیزی که از دست می دهید کنجکاوی شما نسبت به طرف مقابل است و این باور را به دست می آورید که می توانید افکار ، انگیزه ها و اقدامات شخص مقابل را پیش بینی کنید ، و این تصویر چندان زیبایی نیست.

ممکن است باور داشته باشید که اگر بتوانید پیش بینی کنید که همسر سابق شما چه خواهد کرد ، می توانید بدانید در مواجهه با اجتناب ناپذیری اعمال اشتباه آنها چه باید بکنید.

شماره مشاوره کودک تلفنی رایگان هوشمند

همچنین ممکن است بخواهید از مقصر بودن در مشکلاتی که در روابط والدین شما وجود دارد فاصله بگیرید.

قانون شصت تا هفتاد درصد: من نظریه ای ارائه کرده ام که فکر می کنم مشکل تعلیق کنجکاوی و اعتقاد به نظر شما در مورد شخص دیگر را نشان می دهد.

شماره مشاوره کودک تلفنی

تربیت کودک همانطور که در بالا ذکر شد ، وقتی شخص دیگری را به خوبی می شناسیم ، اغلب می توانیم افکار و اقدامات او را پیش بینی کنیم.

من فکر می کنم ما آنقدر خوب کار می کنیم که شصت تا هفتاد درصد مواقع درست است. اگر واقعاً همدل هستید ، می توانید این درصد را تا هشتاد درصد افزایش دهید.

با این حال ، اکثر افراد احتمالاً در محدوده شصت تا هفتاد درصد هستند.

این بدان معناست که اگر شصت تا هفتاد درصد مواقع حق با شماست ، سی تا چهل درصد مواقع اشتباه می کنید. یا ، برای شما همدلان ، بیست درصد. مشکل این است که بدانیم کدام است.

مشاور روانشناسی کودک آنلاین

چگونه می توانید بفهمید که در محدوده شصت تا هفتاد درصد شما است یا در محدوده سی تا چهل درصد شما؟ مشکل است بدون بررسی با پرسیدن از طرف مقابل.

کودک کنجکاو شدن در مورد افکار خود به ایجاد پلی برای طرف مقابل کمک می کند.

ممکن است متوجه شوید که در بسیاری از مواقع هنوز حق با تأیید هستید.

کودکان همچنین متوجه خواهید شد که در کجا ممکن است فرضیات نادرستی را مطرح کنید و همچنین می توانند احساسات منفی شما را نسبت به همسر سابق خود تقویت کنند.

وقتی این احتمال را که لزوماً نمی دانید شریک زندگی شما چه می گوید یا انجام می دهد و مفروضات خود را در مورد آنها کنترل می کنید ، باز نگه دارید ، این امکان را خواهید داشت که یک کانال ارتباطی کمتر مملو از بحث و ناامیدی باشد.

مشاوره تربیت کودکان اوتیسم

ممکن است آنچه را که او هنوز فکر می کند یا انجام می دهد را دوست نداشته باشید ، اما حداقل از نظر این که بدانید واقعاً به چه فکر می کند یا می کند ، آن را دوست ندارید.

همچنین مهم است که در مورد افکار و احساسات خود کنجکاو باشید. ضرب المثلی وجود دارد که می گوید: “فقط به این دلیل که فکر می کنید به واقعیت نمی پیوندد.

افکار و احساسات ما نشانه های واقعیت نیستند. در طلاق ، مادری اصرار داشت که خانواده را به خانه بیاورد و نمی تواند بفهمد که چرا در این مورد با پدر اختلاف نظر وجود دارد.

او می دانست که باید چنین باشد. پس از بحث های فراوان ، او متوجه شد که اعتقاد او بر این واقعیت استوار است که وقتی والدینش طلاق گرفتند .

مادرش خانه را دریافت کرد و تا آنجا که او می دانست ، هیچ اختلافی با پدرش وجود نداشت.

او گفت وگو را ادامه داد ، زیرا می دانست چرا فکر می کند باید خانه را بخرد و همچنین برای سایر فرصت ها بازتر است.

کنجکاوی در مورد خود و دیگران به شما کمک می کند تا با واقعیت ارتباط داشته باشید.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

دسته بندی مطالب …

کانسپت قالبی بی نظیر، زیبا و مدرن برای ساخت هر آنچه مد نظر دارید. پوسته ای ساخته شده با بروزترین متد برای خلق نسل جدید قالب ها.

آیکون های اجتماعی