در حال بارگذاری محتوا ...

شماره مشاوره خانوادگی تلفنی

شماره مشاوره خانوادگی تلفنی

شماره مشاوره خانوادگی تلفنی رایگان در بهترین مرکز مشاوره خانواده و حل مشکلات خانوادگی که به صورت شبانه روزی فعالیت دارد.

زن و شوهر دور روی نیمکت آیا می دانید تفاوت بین عود و یکبار انتخاب نامناسب چیست؟

در طرح این ، اجازه دهید ابتدا بگویم که مهم این است.

از لغزش یا الگوهای انتخاب سالم رفتاری و به دنبال آن مشارکت مجدد در الگوهای قدیمی ، حتی یکبار ، معذور باشید.

بله ، ممکن است مواقعی وجود داشته باشد که فردی که با اعتیاد جنسی دست و پنجه نرم می کند دوره هوشیاری طولانی مدت داشته باشد .

آنها محدودیت خود را برای مدت کوتاهی کاهش داده و سپس با صداقت و کمک به مسیر خود بازگردند.

عود بیش از یک لغزش است.

شماره مشاوره خانوادگی تلفنی این شما را در برابر رفتارها ، انتخابها و الگوهای اعتیادآور که در زندگی فرد مخرب بود باز می کند.

بیایید به سه راهی که فرد مبتلا به اعتیاد جنسی می تواند با عود بیماری روبرو شود نگاه کنیم.

سپس سه راه را که همسرشان می تواند از طریق آن عبور کند نیز بررسی کنیم.

شماره مشاوره خانوادگی تلفنی رایگان

مراحل عود برای فردی که با اعتیاد جنسی مبارزه می کند:

 1. بدون هیچ بهانه ای صاحب آن شوید: در این مرحله ، صداقت و اعتماد دوباره شکسته شده است. زخم ها دوباره باز شده اند و به احتمال زیاد ، یک الگوی عدم صداقت وجود داشته است.
 2. اگر بهانه می آورید ، می گویند همیشه دلیلی برای عود وجود دارد و از نظر جنسی یا در انتخاب های اعتیادآور به شیوه ای ناسالم عمل می کنید. با داشتن آن و عدم بهانه تراشی ، می تواند سناریویی را ایجاد کند که در آن ارتباطات می تواند واقعی باشد ، می توان با رویدادها و انتخابهای واقعی برخورد کرد و می توان محرمانگی و شرمساری را که سعی می کند از آنها پیشی بگیرد ، از بین ببرد. در صداقت صادقانه آزادی وجود دارد!
 3. محرک را بشناسید: ممکن است انجام این کار برای فردی که با اعتیاد جنسی مبارزه می کند به تنهایی دشوار باشد ، بنابراین بهتر است با مشاور ، درمانگر ، گروه حمایتی یا شریک پاسخگو انجام دهید. اغلب اوقات می توانید آنچه را که از نظر احساسی ، رابطه ای ، جسمی ، روحی و غیره اتفاق می افتد و باعث ایجاد احساسات قدیمی درد و زخمی شدن شده است ، تشخیص دهید. آیا در محل کار غرق شده بود؟

لیست مشاوران روانشناسی فوری تلفنی

 1. آیا مرزها به روابط باز با روابط ناسالم تغییر کرد؟ آیا حادثه دردناکی رخ داده است؟ آیا مواردی وجود داشت که باعث احساس طرد شدن یا انزوا می شد؟ مجدداً ، این بهانه ای برای رفتار نیست ، بلکه برای شناسایی عوامل ایجاد کننده احساسات و سپس یافتن راه های سالم برای مقابله با این موقعیت ها و احساسات در آینده است.
 2. برنامه بازیابی خود را مجدداً درگیر کنید: بیشتر اوقات ، بخشی از برنامه بازیابی و/یا مرزها در صورت عود مجدد کاهش می یابد یا شل می شود. اکنون زمان آن است که آن برنامه را دوباره برقرار کنید ، آن را با تیم پاسخگویی خود به اشتراک بگذارید و بهبود خود را از طریق گروه های مشاوره و پشتیبانی افزایش دهید. انزوا در این مرحله بسیار خطرناک است و می تواند منجر به بازگشت عمیق تر به چرخه اعتیاد شود. این طرح نبود که شکست خورد. داشت از برنامه دور می شد! فروتن بودن و به کار بستن برنامه بهبودی بسیار ایمن تر از مبارزه با آن و بازگشت به زندگی شرم آور ، دردناک و انتخاب های مخرب است.

بهترین شماره مشاوره خانوادگی تلفنی

مراحل عود برای همسر فردی که با اعتیاد جنسی مبارزه می کند:

 1. مرزها را تعیین کنید: باز هم ، مهمترین نکته این است که شما مراقب خودتان باشید! نه ، این خودخواهی نیست ، بلکه سالم است.
 2. این کار شما را از انواع انتخاب های وابسته به هم دور می کند و شما را بر ایجاد یک محیط امن برای خود متمرکز می کند.
 3. این زمان برای تلاش برای “رفع” کسی که دچار عود بیماری است یا عصبانی شدن او نیست ، بلکه بیان واضح و مستقیم ، احتمالاً کتبی ، مرزهای شما چیست.
 4. این می تواند برای هر موقعیت متفاوت باشد و می تواند شامل اتاق های جداگانه ، وضعیت زندگی جداگانه ، کنترل امور مالی خود ، محافظت از رایانه در خانه و هر آنچه شما به عنوان سالم به آن نیاز دارید تا زمانی که ببینید آیا فردی که با اعتیاد جنسی مبارزه می کند مایل به دریافت است کمک آنها نیاز دارند
 5. احساسات خود را بپذیرید: احساساتی از همه زوایای مختلف وجود خواهد داشت ، زخم های قدیمی برداشته می شوند و صدمه به شیوه جدیدی احساس می شود. انتظار نداشته باشید کسی که عود کرده است بتواند درد یا احساسات شما را بشنود ، این می تواند باعث قطع ارتباط بیشتر برای هر دو طرف شود.

شماره مشاور خانواده آنلاین شبانه روزی

 1. با مشاور ، گروه پشتیبانی و دوستان مورد اعتماد خود در ارتباط باشید تا آنچه را که تجربه می کنید و تجربه می کنید به اشتراک بگذارید. به آنها اجازه دهید با شما صادق باشند ، به شما گوش دهند و در کنار شما باشند.
 2. اکنون زمان آن است که خود را با جامعه ای امن احاطه کنید تا در این راه با شما قدم بزنند.
 3. بر برنامه خود تمرکز کنید: باز هم ، این خودخواهی نیست!
 4. شما فقط می توانید خود را کنترل کنید و یا می توانید گرفتار دیوانگی اوضاع شوید ، به ویژه اگر کسی که عود کرده است تمایلی به کار روی خود نداشته باشد ، یا می توانید از انرژی خود برای خود استفاده کنید!
 5. آنچه را که باید انجام دهید انجام دهید تا قوی ، سالم و شفابخش از نظر جسمی ، احساسی و روحی باشید.
 6. این ممکن است به معنای یک ملاقات اضافی با مشاور شما باشد ، بیشتر با افرادی که از شما حمایت می کنند ارتباط برقرار کنید و همچنین زمان کافی برای استراحت ، انجام کارهایی که از آنها لذت می برید و تمرکز و وضوح را برای شما به ارمغان می آورد.

عود نباید به بهبودی فرد یا روابط او پایان دهد.

با این حال ، باید بسیار جدی گرفته شود و با آن روبرو شویم. نمی توان آن را به هیچ وجه معاف کرد یا توسط یکی از عودها کوچک شمرد

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

دسته بندی مطالب …

کانسپت قالبی بی نظیر، زیبا و مدرن برای ساخت هر آنچه مد نظر دارید. پوسته ای ساخته شده با بروزترین متد برای خلق نسل جدید قالب ها.

آیکون های اجتماعی