در حال بارگذاری محتوا ...

بهترین مشاوره تحصیلی تلفنی

بهترین مشاوره تحصیلی تلفنی

بهترین مشاوره تحصیلی تلفنی که شماره مشاوره تحصیلی رایگان به صورت تلفنی که با یک برنامه ریزی تحصیلی منظم می توان به بسیاری از کقاطع کمک کرد.

بسیاری از فرهنگ ها و مذاهب برای گرامیداشت مردگان خود ، چه در زمان مرگ و چه در عبادت بعدی ، آیینی را انجام می دهند.

در این مقاله ، من روی این موارد تمرکز می کنم و این مراسم را با حس میراث توضیح می دهم. اصطلاح وراثت برای اهداف ما همانطور که از اجداد یا از گذشته به ما رسیده است تعریف شده است.

یک سال پس از دفن ، یهودیان مقبره ای بر روی قبر نصب کردند ، در سالروز مرگ شمعی روشن کردند و بر روی قبر سنگ گذاشتند.

مشاوره تحصیلی به آسانی به مام کمک می کند.

بوداییان و تمرین کنندگان سایر سنت های مذهبی و معنوی شرقی محرابی برای نیاکان خود برپا می کنند ، که مرتباً در برخی موارد روزانه از آنها دیدن می کنند تا با روح اجداد تماس بگیرند.

شماره بهترین مشاوره تحصیلی تلفنی

سرخپوستان نیاکان خود را با دعوت از آنها در مراسم و جلب نظر آنها احترام می گذارند

یوروبا (و تمام سنت های آن ، از جمله ووداون ، سانتریا و کاندومبل) با ایجاد زیارتگاه های اجدادی ، قربانی ها ، آواز خواندن و دعا به نیاکان خود احترام گذاشتند.

علاوه بر آیین های خاص ، بسیاری از خانواده ها زمینه را برای زنده نگه داشتن نام و ارزش های متوفی ایجاد می کنند.

دیگران از متوفی می خواهند در طول زندگی خود کمک های مالی را به سازمان های خاصی ارسال کند. من نام فرزندان را به نام اجداد عزیز فراموش نمی کنم. (برخی از برنامه های تحصیلی به وضوح مشخص می کنند که کدام اجداد فرزندان را نام می برند.

بهترین مشاوره تحصیلی تلفنی
بهترین مشاوره تحصیلی تلفنی

از آنجا که این ستون در مورد معنویت و دین تطبیقی ​​نیست ، من می خواهم افکار خود را در مورد ارتباط بین این آیین ها و میراث به اشتراک بگذارم.

اخیراً دلایل روحی و روانی را که ما نیاکان یوروبی را مانند خود می پرستیم ، به شکلی عمیق و عمیق آموختم.

بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی

وقتی دعا می کنیم ، نام کسانی را که در خانواده ما هستند ، خانواده اصلی و خانواده معنوی ، مردگان می نامیم و پس از هر نام از واژه یروبا استفاده می کنیم.

حالت ایده آل ، تمرین قضاوتی ندارد. ما نیازی نداریم کسی را که نامش را می شناسد بشناسیم یا دوست داشته باشیم. ما این کار را برای یادآوری آنها انجام می دهیم.

این راهی است برای پذیرفتن اینکه آنها در نقطه ای به شکل انسان روی زمین قدم زده اند و به ما متصل هستند.

اخیراً آموخته ام که مهمترین کاری که می توانیم برای نیاکانمان انجام دهیم این است که آنها را به خاطر بسپاریم. بقیه چیزها برای هر دوی ما پاداش است.

میراث آنها با نام ما تقویت شده است. ما باید بتوانیم روابط خود یا احساساتمان را در اطراف آنها از این حافظه مشترک جدا کنیم.

به زندگی خودتان فکر کنید. در حالی که برخی از ما ممکن است زیاد در مورد آن فکر نکنیم ، دوست داریم زمانی را که مرده ایم به خاطر بسپاریم.

برنامه ریزی کمک درسی ابتدایی

چرا باید نگران این باشیم که مردم درباره ما چه فکر می کنند؟ چرا نام خوب شخص برای شهرت بدنام کننده بسیار مهم و شرم آور است؟

شاید دردناک ترین فکری که ما داریم این است که هنگام عبور ،برنامه ریزی تحصیلی فراموش می کنیم که هیچ کس ما و کارهایی را که انجام می دهیم به خاطر نمی آورد.

این مفهوم از میراث منبع هنر ، ایجاد کودکان و آثار تاریخی ، ایجاد صندلی به نام شخص در دانشگاه ها ، تامین مالی ساخت بال بیمارستان و در نتیجه جنایت تاریک و آزاردهنده است.

هنگام تحقیق در مورد تاریخچه خانوادگی و ایجاد شجره نامه ، اهمیت حفظ میراث خانوادگی و به خاطر سپردن دیگران را بسیار می دانم.

من همچنین از نیاز به انجام کارهای ارزشمند در طول زندگی خود قدردانی می کنم تا خاطره ای از کارهایی که در طول زندگی انجام داده ام به یادگار بگذارم.

آدرس مشاور تحصیلی کنکور

همانطور که یوروبا توضیح می دهد ، من شخصی را با شخصیت خوب یا اوا پله به یاد خواهم آورد.

من می خواهم در مورد ایفای نقش خود در این جهان فکر کنم – یوروبا معتقد است این نقشی است که من در بدو تولد انتخاب کردم – کسانی را که از راه من عبور کردند.

به یاد می آورم ، اعضاء خانواده ، دوست ، شخص دیگر ، بیمار ، پدرخوانده یا پدرخوانده یا همسایه ، کسی که چیزهای مثبت را وارد زندگی آنها کرد.

این یکی از دلایلی است که باعث می شود مسیر معنوی در روند درمان مهم باشد. هنگامی که شخص در زندگی شفا می یابد و پیشرفت می کند ، بخشی از این سفر توسعه اوا پله (شخصیت خوب) است.

غالباً به عنوان یک هدف برای زندگی با هدایت معنوی تعریف نمی شود ، اما به نظر من اینطور است

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

دسته بندی مطالب …

کانسپت قالبی بی نظیر، زیبا و مدرن برای ساخت هر آنچه مد نظر دارید. پوسته ای ساخته شده با بروزترین متد برای خلق نسل جدید قالب ها.

آیکون های اجتماعی